Trysilserien 2014
Trysilserien 2014 Jordet 23.03.2014

Resultat

Jenter 7 år 1 km 
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0002 Ina Nordli Trysilgutten 05.10  
  0003 Vilde Hammer Søre Osen IL 07.11  
  0004 Lydia Berg Trysilgutten 05.40  
  0005 Oda Holmstrøm Ljørdalen Sportsklubb 07.13  
  0006 Nelly Åkesson NTI 06.35  

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Gutter 7 år 1 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0007 Sondre Løvåsen Skjefstad Trysilgutten 05.06  
  0008 Elias H. Eggen NTI 05.10  
  0009 Martin Engerbakk NTI 04.12  
  0010 Mattias Nysæter Hemstad Nybergsund IL 05.44  

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 8 år 1 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0012 Hedda Lerbak Bekkevold Trysilgutten 06.00  

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 8 år 1 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0015 Jørgen Hemstad Ås Trysilgutten 03.23  
  0016 Caspar Hemstad Trysilgutten 03.15  
  0017 Simen H. Eggen NTI 03.45  
  0018 Elfinn Borg Faldmo Trysilgutten 03.15  

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 9 år 1 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0020 Mina Ryen Storsveen Vestre Trysil 03.05  
  0022 Emma Nysæter Hemstad Nybergsund IL 04.33  

3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 9 år 1 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0024 Preben Sætre Trysilgutten 02.45  
  0025 Aleksander Brenden Vestre Trysil 04.27  
  0026 Martin Backe Viken Trysilgutten 03.39  

4 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 10 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0028 Hanne L.Thoug Nybergsund IL 11.15  
  0029 Silje Ryen Storsveen Vestre Trysil 07.49  
  0030 Viktoria Øvrevik Østby IL 09.32  
  0032 Kajsa Hansen Bakken Trysilgutten 07.16  

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 10 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
  0033 Vegard Hammer Søre Osen IL 07.06  
  0034 Adam Vestmo Trysilgutten 06.51  
  0035 Rasmus Åkesson NTI 08.13  
  0037 Magnus Borg Faldmo Trysilgutten 07.16  
  0038 Jan Einar Kristiansen Slettås IL 09.36  
  0039 Henrik Norstad Slettås IL 08.00  

7 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Gutter 14 år 3 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0041 Ola Løberg Trysilgutten 07.41  
2 0042 Vetle Hemstad Ås Trysilgutten 08.20 00.39
3 0043 Martin Ås Trysilgutten 08.30 00.49

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 13 år 3 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0047 Martin Hammer Søre Osen IL 09.01  
2 0045 Sander Ryen Storsveen Vestre Trysil 09.42 00.41

4 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Jenter 13 år 3 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0050 Maria Pedersen Trysilgutten 09.08  

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 12 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0053 Nikolai Hansen Bakken Trysilgutten 05.41  
2 0054 Benjamin Bekkvang Dypflod Trysilgutten 06.31 00.50
3 0055 Brage Tystad Trysilgutten 07.36 01.55
4 0056 Henrik L.Thoug Nybergsund IL 07.38 01.57

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 11 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0061 Philip G. Johansen Trysilgutten 06.19  
2 0057 Karl Norstad Slettås IL 06.39 00.20
3 0058 Ørjan Ryen Storsveen Vestre Trysil 06.51 00.32
4 0059 Sander Vestues Svingen Trysilgutten 06.58 00.39
5 0060 Ruben Hemstad Ås Trysilgutten 08.39 02.20

7 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Jenter 12 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0065 Tina Jacobsen NTI 06.40  
2 0066 Kristina Brenden Vestre Trysil 06.54 00.14
3 0067 Cecilie Wilhelmsen NTI 08.34 01.54

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 11 år 2 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0073 Hedda Sande Trysilgutten 06.28  
2 0072 Kristina Muruåsen Trysilgutten 06.32 00.04
3 0068 Jenny Ås Trysilgutten 08.02 01.34
4 0071 Oda Sneli Slettås IL 09.16 02.48
5 0070 Ida Kristine Øvrevik Østby IL 09.22 02.54

7 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Gutter 16 år 5 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0080 Johan Hogrenning Trysilgutten 15.13  

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 15 år 5 km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0081 Vegard Øvrevik Østby IL 15.43  

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Jenter 15 år 5km
Plass Start Tid
nr. nr. N a v n Klubb T i d etter
1 0083 Ane Øren Myhre Trysilgutten 17.04  
2 0085 Marthe Tystad Trysilgutten 17.53 00.49
3 0084 Nora Sande Trysilgutten 19.08 02.04

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.