Nordrerennet 2014
Nordrerennet 2014 jordet 18.01.2014

Resultat

Gutter 8 år 1 km 
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0005Julian PaulaNTI04.38 
 0006Arvid Danielsson SøndmørEngerdal SPK04.46 
 0007Espen Solheim RøkkeNTI04.59 
 0008Simen Holmseth EggenNTI04.33 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0010Mina Ryen StorsveenVestre Trysil IL04.07 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0012Tor Erik IngelsrudøienEngerdal SPK04.28 
 0013Henning SundetEngerdal SPK03.39 
 0014André HalbakkenÅslia skilag04.23 
 0015Edvin Danielsson SøndmørEngerdal SPK03.51 
 0016Oliver Ryen SøndmørEngerdal SPK03.53 

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Jenter 10 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0019Guro Joten SøndmørEngerdal SPK09.43 
 0021Kajsa Hansen BakkenIL Trysilgutten08.39 

3 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 10 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0017Rasmus ÅkessonNTI10.29 
 0024Vegard HammerSøre Osen09.15 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 14 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10027Erling SundetEngerdal SPK09.33 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 13 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10030Sindre Harviken RosenlindUllensaker Skiklubb10.05 
20031Martin HammerSøre Osen11.5301.48
30029Einar LundNTI13.5403.49

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 14 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10033Helena Hagevik BakkeIL Trysilgutten09.56 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 12 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10037Kasper SundetEngerdal SPK06.42 
20036Nilolai Hansen BakkenIL Trysilgutten07.1100.29
30035Brage TystadIL Trysilgutten09.3602.54

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10039Ole Einar IngelsrudøienEngerdal SPK08.39 

2 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Jenter 12 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10044Silje Granli KvamEngerdal SPK07.33 
20047Thea Næsheim BekkEngerdal SPK08.3801.05
30046Tina JacobsenNTI08.3901.06
40043Kristina BrendenVestre Trysil IL09.0601.33

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10050Hanna Hagevik BakkeIL Trysilgutten08.15 
20052Kristina S MuruåsenIL Trysilgutten08.2100.06
30054Hedda Elise SandeIL Trysilgutten08.2800.13
40051Kari Hagevik BakkeIL Trysilgutten09.0100.46
50022Eline Harviken RosenlindUllensaker Skiklubb09.4101.26
60053Aurora HalbakkenÅslia skilag09.5101.36

6 påmeldte. 6 startet. 6 resultater.
Menn senior 9 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10056Tore StengrundetNTI/Team Sentrum sport Tr22.20 
20055Morten AasILT/Team Sentrumsport Try22.2700.07

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 16 år 5 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10061Amund Thorslund OtterstadVang skiløperforening16.13 
20060Emil Hagevik BakkeIL Trysilgutten16.5600.43

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Jenter 15 år 5km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10063Ane Øren MyhreIL Trysilgutten21.33 
20064Marthe TystadIL Trysilgutten22.2700.54

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.