Åpningsrenn 2013
Åpningsrenn 2012 Nordre Trysil 05.01.2013

Resultat

Jenter 7 år 1 km 
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0015Erika PerssonNTI07.44 
 0016Kristine Nordli EggenNTI07.15 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 7 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0010Simen Holmset EggenNTI05.15 
 0012Espen Solheim-RøkkeNTI05.10 
 0013Julian PaulaNTI04.33 
 0014Jørgen Hemstad ÅsTrysilgutten04.33 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 8 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0011Isak StorløpaNTI07.08 
 0020Henning SundetEngerdal Sportsklubb03.55 
 0021Håvard MøllerSlettås IL05.07 

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0030Kajsa Hansen BakkenTrysilgutten08.36 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0022Henrik NorstadSlettås IL03.59 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Jenter 10 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0033Kristina Sofie MurruåsenTrysilgutten07.44 
 0036Kari Hagevik BakkeTrysilgutten08.50 
 0037Hanna Hagevik BakkeTrysilgutten07.29 
 0040Hedda SandeTrysilgutten07.41 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 10 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0041Sander SvingenTrysilgutten07.48 
 0045Christian MøllerSlettås IL10.01 
 0046Karl NorstadSlettås IL07.45 
 0047Ruben Hemstad ÅsTrysilgutten09.40 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 13 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10055Erling SundetEngerdal Sportsklubb09.06 
20057Vetle Hemstad ÅsTrysilgutten10.0400.58
30051Glenn BergheimNTI11.5502.49

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 14 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10053Helena Hagevik BakkeTrysilgutten08.53 
20052Ane Øren MyhreTrysilgutten09.3200.39
30056Marte TystadTrysilgutten09.4700.54

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 13 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10054Nora SandeTrysilgutten09.39 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10043Kasper SundetEngerdal Sportsklubb05.55 
20034Nikolai Hansen BakkenTrysilgutten06.2400.29
30031Jørgen EngerbakkNTI06.5501.00
40032Yunus Oppgård RønningEngerdal Sportsklubb08.4102.46
50044William MatssonTrysilgutten08.5703.02

5 påmeldte. 5 startet. 5 resultater.
Jenter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10042Tina JacobsenNTI07.54 
20035Silje Johanna Granli KvamEngerdal Sportsklubb08.5801.04
30048Marte Ekeland PettersenEngerdal Sportsklubb10.0302.09

4 påmeldte. 4 startet. 3 resultater.
Menn senior 9 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10082Arne Storløpa SneliNTI23.26 
20087Jon Christian MøllerSlettås IL24.2601.00
30084Ove StengrundetNTI25.2101.55
40083Ottar BekkevoldNTI25.5002.24
50086Finn Einar GraffNTI26.1902.53
60085Torfinn SandbakkNTI27.3904.13
70081Knut Øystein HolmsetNTI31.3208.06

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Gutter 15 år 5 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10071Johan Elias OgrenningTrysilgutten14.46 
20072Emil Hagevik BakkeTrysilgutten14.5900.13

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Jenter under 7 år 500 m
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0006Johanna PaulaNTI08.06 
 0007Mia NorstadSlettås IL10.31 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter under 7 år 500 m
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0001Martin EngerbakkNTI04.06 
 0002Elias Holmset EggenNTI05.44 
 0003Johan StorløpaNTI11.05 
 0004Magnus SvingenNTI15.06 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.