Trysilserien 2013
Trysilserien 2013 Jordet 07.02.2013

Resultat

Jenter 7 år 1 km 
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0002Sanna BergTrysilgutten05.36 
 0014Lydia BergTrysilgutten06.47 

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 7 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0003Mattis Hemstad NysæterNybergsund IL09.12 
 0004Jørgen Hemstad ÅsTrysilgutten06.03 
 0005Halvor SneliSlettås IL05.33 
 0010Simen Holmseth EggenNTI04.27 

5 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 8 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0007Mina Ryen StorsveenVestre Trysil IL03.54 
 0008Emma Hemstad NysæterNybergsund IL05.05 
 0009Julia Flermoen OddenTrysilgutten04.36 

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 8 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0013Preben SætreNybergsund IL03.35 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Jenter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0016Silje Ryen StorsveenVestre Trysil IL04.12 
 0017Silje Haug LindgrenNybergsund IL04.38 
 0018Hanne Løberg ThougNybergsund IL05.10 

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 9 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0020Vegar HammerSøre Osen IL03.33 
 0021Jan Einar KristiansenSlettås IL04.04 
 0023Halvor B. KristiansenVestre Trysil IL03.52 

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 10 år 1km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0028Oda SneliSlettås IL04.45 
 0029Jenny ÅsTrysilgutten04.10 
 0030Kristina MuruåsenTrysilgutten03.22 
 0033Hedda Elise SandeTrysilgutten03.12 

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Gutter 10 år 1 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
 0034Ørjan Ryen StorsveenVestre Trysil IL03.20 
 0035Karl NorstadSlettås IL03.17 
 0036Albert JeppesenTrysilgutten03.16 
 0037Ruben Hemstad ÅsTrysilgutten03.58 
 0038Sander Vestues SvingenTrysilgutten03.07 
 0039Sondre SætreNybergsund IL02.35 
 0040Christian MøllerSlettås IL04.22 
 0041Philip Georg JohansenTrysilgutten03.08 

8 påmeldte. 8 startet. 8 resultater.
Gutter 14 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10044Vegard ØvrevikØtsby IL09.54 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 13 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10045Gard Mathias D. MysenTrysilgutten08.30 
20047Ola LøbergTrysilgutten08.5300.23
30046Martin ÅsTrysilgutten09.2400.54
40048Vetle Hemstad ÅsTrysilgutten10.0301.33

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 14 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10051Ane Øren MyhreTrysilgutten09.49 
20052Nora Simone SandeTrysilgutten10.0100.12
30050Marthe TystadTrysilgutten10.2200.33

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Jenter 13 år 3 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10054Helena Hagevik BakkeTrysilgutten09.19 

1 påmeldte. 1 startet. 1 resultater.
Gutter 12 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10057Halvor LutnæsTrysilgutten07.00 
20056Sander Ryen StorsveenVestre Trysil IL07.5900.59
30055Martin HammerSøre Osen IL08.1701.17

3 påmeldte. 3 startet. 3 resultater.
Gutter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10060Nikolai Hansen BakkenTrysilgutten06.35 
20059Benjamin B. DypflodTrysilgutten06.5400.19
30061Jørgen EngerbakkNTI07.1200.37
40058Kristian Haug LindgrenNybergsund IL07.4001.05
50064Sindre WestadSlettås IL08.5502.20
60062Yunus Opgård RønningTrysilgutten09.2402.49
70063Brage TystadTrysilgutten11.2704.52

7 påmeldte. 7 startet. 7 resultater.
Jenter 12 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10067Maria PedersenTrysilgutten07.45 
20066Vibeke ØverbyTrysilgutten08.0800.23
30069Anne Sofie JeppesenTrysilgutten08.2900.44
40068Elena Snerten MyhreTrysilgutten08.3500.50

4 påmeldte. 4 startet. 4 resultater.
Jenter 11 år 2 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10070Tina JacobsenNTI08.19 
20071Kristina BrendenVestre Trysil IL10.3702.18

2 påmeldte. 2 startet. 2 resultater.
Gutter 15 år 5 km
PlassStartTid
nr. nr. N a v nKlubbT i d etter
10042Emil Hagevik BakkeTrysilgutten16.32 

3 påmeldte. 3 startet. 1 resultater.